Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en fazla 1-3 günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Ayrıca stoktan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz.

Ankara'nın Etimesgut Merkezi, Çayyolu, Eryaman, Elvankent, Bağlıca, Sincan Merkez, Fatih bölgelerine anında teslimat yapılmaktadır. Bu bölgelerden yapacağınız siparişler 1-3 saat içerisinde adresinize getirilmektedir.

Daha fazla bilgi veya merak ettiğiniz sorular için bizlere whatsapp destek bölümünden ulaşabilirsiniz. 

İyi günler, keyifli alışverişler.