Tek Vernikli Ahşap Koruyucu 1kg 3,5kg
Tek Vernikli Ahşap Koruyucu 1kg 3,5kg

Tek Vernikli Ahşap Koruyucu 1kg 3,5kg

4,00
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

 Tek vernikli ahşap koruyucu 

› Solvent bazlı
› Kurşun içermez
› Kalıcı parlaklık
› Atmosferik koşullara dayanıklı
› UV ışınlarına dayanıklı
› Canlı ve kalıcı renkler
› Ahşabın doğal dokusunu korur
desenini bozmaz

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO !

:

 Tek vernikli ahşap koruyucu  

Solvent bazlı uzun yağ alkid reçine esaslı dekoratif parlak görünümlü ahşap koruyucudur.

Solvent bazlı, modifiye alkid reçine esaslı mükemmel yapışma özelliği ile ahşabı atmosferik hava koşullarından koruyan yarı parlak ve kurşunsuzdur. Yumuşak ve sert tüm iç, dış ahşap yüzeyler, esnek yapısından dolayı çatlama, kırılma yapmaz. Yüksek kaplama gücü ve ahşabın doğal yapısını bozmadan koruyan, su, su buharı, darbelere karşı koruma isteyen ahşap yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçla kullanılır.

İç ve dış tüm ahşap yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçla kullanılır. Ahşap kapı, pencere panjur, ahşap tavan, merdiven korkulukları vb. yerlerde kullanılabilir.

Kullanmadan önce iyice karıştırınız. Uygulama zemininde var ise yağ, toz ve eski kabarmış boya kalıntıları veya ağaç budakları iyice temizlenmelidir. Çok kayıcı yüzeylerde ise yapışmayı arttırmak için hafif zımparalanmalı, yüzeydeki tozlar temizlenmeli, yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olunduktan sonra boyama işlemine geçilmelidir. Fırça, rulo veya lif ve hav bırakmayan bez ile uygulanabilir. Ürün kullanıma hazırdır. Kullanmadan önce iyice karıştırınız. 2 kat uygulama yapılması önerilir katlar arası bekleme süresi 12 saattir.

20 °C de ahşabın yapısına bağlı olarak; dokunma kuruması 1-3 saat, tam kuruması 12-24 saat

Ahşabın yapısına ve cinsine bağlı olarak tek katta 1 L ile ortalama 8 – 12 m² / L alan kaplar.

İndirimli Ürünler