Tek Silikonlu Mat Tam Silinebilir 3,5kg, 10kg, 20kg
Tek Silikonlu Mat Tam Silinebilir 3,5kg, 10kg, 20kg

Tek Silikonlu İpek Mat Tam Silinebilir İç Cephe Boyası

5,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺99,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,99(KDV Dahil)

 

Tek Silikonlu İpek Mat Tam Silinebilir İç Cephe Boyası; silinebilir, antibakteriyel, neme ve buhara dayanıklı, dekoratif ve ipek mat düz görünümlü iç cephe boyasıdır.

 

Ücretsiz Renk Seçeneklerimizi Görmek İçin Buraya Tıklayınız

Lütfen ağırlık ve renk seçiniz.
AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO !

:

 

Özellikleri

Tek Silikonlu İpek Mat Tam Silinebilir İç Cephe Boyası, stiren akrilik kopolimer bağlayıcılı, silinebilen ve silindikten sonra rengini koruyabilen, ipek mat görünümlü, yüksek örtme gücüne sahip, su buharı geçiren ve düşük su emme özelliği ile nefes alan ve kabarma, dökülme yapmayan, kir ve toz tutmayan çevreci, su bazlı dekoratif ipek mat iç cephe boyasıdır.

Kullanım Yerleri

Her türlü duvar, betopan, sıva, tuğla, alçı gibi yapı elemanlarında koruyucu özelliğe sahiptir, dekoratif amaçla kullanılabilir.

Uygulama Şekli

Fırça veya rulo ile uygulanır. Kullanmadan önce iyice karıştırılmalıdır. %15-25 oranında su ile inceltilir. Uygulama yüzeyi kabarmış boya kalıntılarından temizlenmiş, zemin hataları tamamen giderildikten sonra yüzeyin tamamen kuru ve tozsuz olduğundan emin olunmalıdır. 2 kat boya uygulanmasında 2.kat için en az 20 derecede 2 saat beklenmelidir.

 

Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler