Tek Saydam Yüzey Astarı
Tek Saydam Yüzey Astarı 3,5kg 10kg

Tek Saydam Yüzey Astarı

5,00
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺39,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺33,49(KDV Dahil)

Tek saydam yüzey astarı 

:

 Tek saydam yüzey astarı 

› Su bazlı
› Camsı ve kaygan zeminler için
› Seramik üstü seramik kaplamaları
› Güçlü yapışma için zemini oluşturan özel yüzey astarı

 

Siren akrilik reçine esaslı mat su bazlı kaygan zemin için geliştirilmiş astar boyadır.

İç mekânlarda, zor yüzeylerde, sağlam yüzey hazırlamak için kullanılan, seramik üstü seramik uygulaması için geçiş astarıdır. Seramikleri yerinden sökmeden yeni seramik uygulamasına izin veren güçlü yapışma ve ağırlık taşıyıcı bir astar boyadır.

Seramik üstü seramik uygulamasında, çok kaygan ve camsı yüzeylerde tutunma artırıcı bir astar olarak kullanılır. (Saydam yüzey astarı üzerine alçı uygulaması yapılmaz.)

Seramik üstü seramik uygulamasında yüzey temiz ve kuru olmalı eski seramikler sağlam ve eski seramiklerin yeni seramiği taşıyacak güçte olup olmadığı kontrol edilmelidir. Islak ve nemli yüzeyler tamamen kurutulmalıdır. Astar boya belli aralıklarla karıştırılarak homojen tutulmalı ve inceltilmeden kullanılmalıdır. Uygulama aparatı fırça ve rulodur. Ortam ve uygulama yüzeyinin sıcaklığı + 5 ile 30 °C olmalı, uygulama sırasında ve sonrasında hava akımından korunmalı, donmuş, çok nemli yüzeylerde ve devamlı su alan yüzeylerde kesinlikle uygulama yapılmamalıdır. Çatlak birleşim yerleri, kenarlar ve köşelerde iki kat uygulamadan sonra donatı filesi ile desteklenmelidir. Tek kat uygulama önerilmesine rağmen emici yüzeylerde katlar arasında en az 1 tam gün geçtikten sonra iki kat uygulama yapılmalıdır. Fırça veya rulo ile uygulayınız.

Ortam ve uygulama yüzeyinin sıcaklığı + 5 ile 30 °C olmalıdır.

20 °C’ de ortam ve zemin sıcaklığına göre, uygulama yüzeyinin cinsine göre değişmekle birlikte seramik gibi camsı kaygan yüzeylerde en az 24 saattir.

Uygulama zeminine bağlı olarak ortalama tek katta 300-500 gr / m² kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılması önerilir.

İndirimli Ürünler