Tek İzolan Astar
Tek İzolan Astar 3,5kg 10kg 20kg

Tek İzolan Astar

0,00
Fiyat : ₺29,99(KDV Dahil)

 

 

› Su bazlı
› Renksiz
› Zayıf zemini güçlendirir
› Boya sarfiyatını azaltır

 

 

 

:

 Tek izolan Astar 3,5 10 20kg  

› Su bazlı
› Renksiz
› Zayıf zemini güçlendirir
› Boya sarfiyatını azaltır

 

Akrilik kopolimer esaslı su bazlı iç ve dış cepheler için renksiz astar boyadır.

Su bazlı, şeffaf, iç ve dış cephe astarıdır. İç ve dış cepheler için yüksek boya tüketimini azaltan, izolasyon sağlayan, güçlü bir boya astarıdır. Tek İzolan ile astarlanan dış cephelerde, sıvanın su emiciliği azalacağı için daha az boya gerektirir. Teraslardaki çatlaklarda, pencere pervazı ile duvar arasında zamanla ortaya çıkan bodrum katlarının çevre duvarlarında rutubeti önleyen, son derece güçlü bir izolasyon malzemesidir.

Tek İzolan Astar binaların iç ve dış yüzeylerinde saten alçı, alçıpan sıva, beton gibi ilk defa boyanacak emici yüzeylerde boya altı astarlamada güçlü su geçirimsiz ve yüzey tozlarını absorbe eden bir astardır. Tek İzolan ile astarlanan dış ve iç cephelerde, yüzeyin su emiciliği azalacağı için daha az boya gerektirir.

Uygulama yüzeyinde var ise bozuk yüzeyler için gerekli tamirat yapılmalı ve uygulama yüzeyi tamamen temizlenmelidir. Gerekli kuruluk sağlandıktan sonra zayıf yüzeyleri sağlamlaştırmak için 1 hacim İzolan Astar 7 hacim su ile karıştırılarak rulo ya da fırça ile uygulanmalıdır. İzolasyon malzemesi olarak kullanıldığında yüzeyde kesinlikle nem olmamalıdır ve 1 hacim İzolan Astar 7 hacim su karıştırılarak uygulanmalı ve kuruyana dek (en az 3 gün) su almamalıdır. Fırça veya rulo ile uygulayınız.

Ortam ve uygulama yüzeyinin sıcaklığı + 5 ile 30 °C olmalıdır.

20 °C ve % 60 nemli ortamda dokunma kuruması; 1 saat, tam kuruma 48 saattir.

Uygulama zeminine bağlı olarak ortalama; izolasyon malzemesi olarak kullanıldığında tek katta 10 – 20 m²/L 1/7 oranında incelttiğinde yüzeyin emiciliğine bağlı olarak 60-100 m²/L Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılması önerilir.

İndirimli Ürünler