Tek İç Cephe Örtücü Astar 20/1
Tek İç Cephe Örtücü Astar

Tek İç Cephe Örtücü Astar 20/1

5,00
Fiyat : ₺170,00(KDV Dahil)

AĞIRLI: 20kg

› Su bazlı
› Mükemmel yapışma
› Yüksek örtme gücü
› Mat yüzey
› Üstün beyazlık

:

*Su bazlı stiren akrilik reçine esaslı örtücü mat iç cephe astar boyasıdır.

*Su bazlı akrilik reçine esaslı olup üstün beyazlığı, yüksek kapatma gücü ve dolgun film yapma özelliği ile üzerine uygulanacak son kat iç cephe boya sarfiyatını azaltırken sağlam, canlı ve kalıcı yüzey oluşturan mat iç cephe astarıdır.

*Binaların iç yüzeylerinde, sıva, beton, tuğla vb. yüzeylerde ilk astar olarak kullanılıp üzerine gelecek son kat boyalar için sağlam bir zemin hazırlarken son kat boyanın sarfiyatını azaltır. Çok iyi örtme ve yapışma gücüne sahiptir. (Saten alçı gibi aşırı tozumalı yüzeylerde yapışmada problem yaşanabileceğinden önerilmez. Bu tür yüzeylerde Tek Full Saten Alçı Astarı kullanınız)

*Uygulama yüzeyinde bulunan toz, kir, eski kabarmış boya kalıntıları yüzeyden uzaklaştırılmalı, yüzey üzerindeki var ise seviye farkı uygun macun ile düzeltilmeli macun işleminden sonra zımparalanarak yüzey düzeltilmeli ve yüzeydeki tozlar alınmalı, zeminin tamamen kuru ve temiz olduğundan emin olunduktan sonra astar uygulamasına geçilmelidir. Uygulama işleminde TEK İÇ CEPHE ÖRTÜCÜ ASTAR % 10-15 oranında su ile inceltilerek uygulanmalıdır. Katlar arası bekleme süresi en az 4 saattir. İki kat uygulama yapılması önerilir. Fırça veya rulo ile uygulayınız.

*Ortam ve uygulama yüzeyinin sıcaklığı + 5 ile 30 °C olmalıdır.

*20 °C ve % 60 nemli ortamda dokunma kuruması; 2 saat, tam kuruma 24 saattir. Uygulama yüzeyinin özelliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak değişim gösterebilir.

*Uygulama zeminine bağlı olarak ortalama tek katta 10 -12 m²/L kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılması önerilir.

* Renk : Beyaz

*Orijinal ambalajında kapağı tam kapalı olarak, güneş ışığına maruz bırakmadan ve dondan koruyarak ( +5 ile 35 °C ) en az 2 yıl depolanabilir. Büyük ambalajlar üst üste en fazla 5 adet; küçük ambalajlar üst üste en fazla 5 adet halinde depolanmalıdır. Ambalajları taşıma kulpundan tutarak taşıyınız.

İndirimli Ürünler