Tek Boya Silikonlu İç Cephe Örtücü Astarı 20/1
Tek Boya Silikonlu İç Cephe Astarı

Tek Boya Silikonlu İç Cephe Örtücü Astarı 20/1

0,00
Fiyat : ₺190,99(KDV Dahil)

AĞIRLIK: 20 kg

› Su bazlı
› Mükemmel yapışma
› Yüksek örtme gücü
› Mat yüzey
› Yüksek buhar geçirgenliği

:

*Stiren akrilik reçine esaslı silikon katkılı opak mat iç cephe astar boyadır.

*Su bazlı stiren akrilik reçine esaslı yapısında bulunan silikon katkısı ile iç mekanlarda yüksek su buharı geçirdiği için nem dışarı atılırken nefes alan ortamlar oluşturur. Yüksek örtme gücü ve üstün beyazlığı ile son kat iç cephe boyası için sağlam ve güçlü zemin hazırlar, boya sarfiyatını azaltırken boya ömrünü uzatan mat bir astar boyadır.

*Binaların iç yüzeylerinde, sıva, beton, tuğla vb. yüzeylerde ilk astar olarak kullanılıp üzerine gelecek son kat boyalar için sağlam bir zemin hazırlarken son kat boyanın sarfiyatını azaltır.(Saten alçı gibi aşırı tozumalı yüzeylerde yapışmada problem yaşanabileceğinden önerilmez. Bu tür yüzeylerde TEK FULL SATEN ALÇI ASTARI kullanınız)

*Uygulama yüzeyinde bulunan toz, kir, eski kabarmış boya kalıntıları yüzeyden uzaklaştırılmalı yüzey üzerindeki var ise seviye farkı uygun macun ile düzeltilmeli macun işleminden sonra zımparalanarak yüzey düzeltilmeli ve yüzeydeki tozlar alınmalı, zeminin tamamen kuru ve temiz olduğundan emin olunduktan sonra astar uygulamasına geçilmelidir. Uygulama işleminde Tek Silikonlu İç Astar fırça veya rulo ile % 10-15 oranında su ile inceltilerek uygulanmalıdır. 4- 24 saat sonra son kat iç cephe boyası uygulanabilir.

*Ortam ve uygulama yüzeyinin sıcaklığı + 5 ile 30 °C olmalıdır.

*20 °C ve % 60 nemli ortamda dokunma kuruması; 2 saat, tam kuruma 24 saattir.

*Uygulama zeminine bağlı olarak ortalama tek katta 10-12 m² /L kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılması önerilir.

*Renk : Beyaz

İndirimli Ürünler