Tek Boya Silikonlu Dış Cephe Astarı 20/1
Tek Boya Silikonlu Dış Cephe Astarı

Tek Boya Silikonlu Dış Cephe Astarı 20/1

0,00
Fiyat : ₺164,99(KDV Dahil)

AĞIRLIK: 20 kg

› Su bazlı
› Mat
› Kapatma gücü yüksek astar
 

:

*Stiren akrilik kopolimer bağlayıcı, silikon katkılı su bazlı mat dış cephe astar boyasıdır.

*Su bazlı stiren akrilik reçine esaslı yüksek kapatma gücü ve dolgun film yapma özelliği ile üzerine uygulanacak son kat dış cephe boya sarfiyatını azaltırken sağlam ve kalıcı yüzey oluşturur. Yapısındaki silikon ve yüksek su buharı geçirgenliği ile hem altında bulunan beton, sıva yüzeyinin hem de son kat dış cephe boyasının ömrünü uzatır.

*Binaların dış kısımlarında her türlü duvar, beton, tuğla, betopan, gaz beton gibi yapı elemanlarında astar boya olarak kullanılır.

*Kullanmadan önce iyice karıştırınız. Fırça veya rulo ile uygulayınız. İnceltme oranı uygulama yapılacak yüzeyin durumuna bağlı olarak %10-30 oranında su ile inceltiniz. Uygulamaya geçmeden önce zeminde var ise gevşek, kabarmış eski boya kalıntıları temizlenmelidir. Çatlak veya seviye farkı olan alanlarda düzeltilmeli, gerekli kuruluk ve temizlik bittikten sonra Tek Silikonlu Dış Cephe Astarı uygulanmalıdır.

*Ortam ve uygulama yüzeyinin sıcaklığı + 5 ile 30 °C olmalıdır. Gece ile gündüz arasındaki ısı farkının fazla olduğu mevsim geçiş dönemlerinde öğle saatlerinde (11:00 ila 14:00 ) yapılması önerilir.

*20 °C ve % 60 nemli ortamda; dokunma kuruması 2 saat, tam kuruma 24 saattir.

*Uygulama zemine bağlı olarak 1 L boya ile 12-16 m², 1 kg boya ile 10-14 m² alan boyar. (tek katta 28±5 mic kuru film için) Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılması önerilir.

* Renk : Beyaz

İndirimli Ürünler