Tek Boya Endüstriyel Astar 20/1
Tek Boya Endüstriyel Astar

Tek Boya Endüstriyel Astar 20/1

5,00
Fiyat : ₺405,00(KDV Dahil)

› Yüksek örtme ve kaplama gücü
› Yarı parlak
 › Hızlı kuruma
 › UV ışığına dayanıklı
 › Uzun ömürlü
 › Antikorozif

 

AĞIRLIK: 20 kg

:

*Kısa yağlı alkid reçine esaslı, hava kurumalı yarı parlak endüstriyel astar boyadır.

*Endüstriyel kullanım amaçlı ekipmanın korozyondan korunması ve dekore edilmesi maksadıyla kullanılan, metal yüzeylere çok iyi yapışan, kolay kaplama özelliğine sahip olan, darbe ve sürtmelere karşı dayanıklı olan, uzun süre solmayan renkleriyle hızlı kuruyan bir astar boyadır.
*Sanayi tesisleri, akaryakıt depoları, su borusu, metal merdivenler, ray, radyatör vb. metal aksamlarda pas önleyici, son kat boya öncesinde metali korumak amacıyla kullanılır. Hafif alaşımlı metallerde (galvaniz) yapışma zayıf olacağından kullanılması uygun değildir.

*Uygulama aparatları tabanca, rulo, daldırma. Uygulama yüzeyinde var ise kir yağ, gress, hadde kabukları, kabarmış boya kalıntıları kirliliğin derecesine bağlı olarak tel, sert tel fırça, raspa veya kumlama yöntemi ile temizlenmelidir. Temizlenmiş metal üzerinde kesinlikle nem olmadığından emin olunduktan sonra boyama işlemine geçilmelidir. Katlar arası bekleme süresi 6 saattir. Uygulama zeminin sıcaklığı + 5 °C den yüksek olmalıdır.

*+5 °C ile +30 °C.

*Uygulama şekline göre 25 C° de; Dokunma Kuruması : 5–10 dakika Toz Tutma Zamanı : 1–2 saat Tam Kuruma Zamanı : 5–8 saat

*Uygulama yüzeyine, uygulama şekline ve renklere bağlı olarak (tek kat 25 mikron kuru film kalınlığında) 1 L boya 10- 14 m² 1 kg boya 8 –12 m²

İndirimli Ürünler