Tek Boya Endam Efekt Dekoratif İç Cephe Boyası
Tek Boya Endam Efekt Dekoratif İç Cephe Boyası

Tek Boya Endam Efekt Dekoratif Beyaz İç Cephe Boyası

5,00
Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Tek Boya Endam Efekt Dekoratif Beyaz İç Cephe Boyası; kokusuz, dekoratif ve ipek parlaklığında, su bazlı, kir ve leke tutmayan, farklı desen ve renk görünümlü, silinebilir iç cephe boyasıdır.

Lütfen ağırlık seçiniz.

 

:

Özellikleri

Tek Boya Endam Efekt Dekoratif Beyaz İç Cephe Boyası, %100 su bazlı akrilik reçine esaslı, kokusuz, yüksek örtme gücüne sahip, leke ve kir tutmayan, uygulandığı yüzeye inci parlaklığı veren sedef ve desenli görünümlü ipek parlak dekoratif bir boyadır. İç mekanlarda ışığın geliş açısına göre farklı renk ve desenli görüntü oluşturur.

Kullanım Yerleri

İç mekanlarda dekoratif amaçlı kullanılabilir.

Uygulama Şekli

Eski boyalı yüzeylerde, var ise, duvar kâğıdı sökülmelidir. Uygulama yüzeyinde bulunan toz, kir, eski kabarmış boya kalıntıları yüzeyden uzaklaştırılmalı özellikle tebeşirlenmiş ve tozlu yüzeylerdeki gevşek boyalar temizlenmelidir. Yüzey üzerinde seviye farkı var ise, uygun macun ile düzeltilmeli ve zımparalanmalıdır. Yüzeydeki tozlar alınıp, zeminin tamamen kuru ve temiz olduğundan emin olunduktan sonra tek iç cephe astarı uygulanmalıdır. Astar uygulamasından 1 gün sonra, Tek Endam Efekt uygulaması yapılmalıdır. (pürüzsüz bir yüzeye uygulama yapılmalıdır). Seçtiğiniz rengin bir ya da iki ton açığı olan su bazlı mat boyayı, saten rulo yardımıyla duvara sürün. Boya kuruduktan sonra, saten ruloyla bir kat Tek Endam Sedef Efektli Boya sürün. Sedef boya kurumadan kristal sünger, efekt aparatıyla istenilen deseni verin. Desenin devamlılığını sağlamak için aparatı aynı hareketlerle kullanın. Kullanıma hazırdır. Kesinlikle inceltme yapılmamalıdır. Not: Sedef boya uygulamasını iki kişiyle yapın. Bir kişi boya uygulamasını yaparken diğeri seçilen efekt aparatıyla desen verebilir. Sedef boya, kurumadan desen verme işlemi tamamlanmalıdır.

Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler