Tek Boya Elyaflı Su Kes Astarı
Tek Boya Elyaflı Su Kes Astarı

Tek Boya Elyaflı Su Kes Astarı

5,00
Fiyat : ₺37,00(KDV Dahil)

Lütfen ağırlık seçiniz

› Su bazlı
› Silikonlu
› Elyaf katkılı
› Kullanıma hazır
› Tek kompenatlı
› Yüksek su buharı geçirgenliği
› Mat - düz görünümlü
› Nefes alır

› Elastik yapılı
› Solvent içermez
› İri gözenekleri doldurucu
› Çatlama kırılma soyulma yapmaz
› Uzun ömürlü su yalıtımı
› Soğuk - sıcak iklimden etkilenmez
› Çevre dostu

:

*Silikon ve özel modifiye saf akrilik reçine esaslı olup elastik, yüksek alkali dirençli, elyaf katkılı, uzun ömürlü kullanıma hazır su yalıtım ürünüdür.

*Su bazlı silikon ve özel modifiye saf akrilik reçine esaslı olup elastik yapısındaki elyaf ile iri gözenekli çatlakları yüksek doldurma gücüne sahip yüksek alkali dirençli, uzun ömürlü, kullanıma hazır, opak, yarı mat su yalıtım ürünüdür.

*Çatı, teras, balkon, oluk ve saçaklarda sıva, beton briket gibi yüzeylerin, çatlama riski olan kısımlarında, süzgeç ve baca diplerinde, birleşim noktalarında oluşan çatlaklar ve çatlak olma olasılığı olan zeminler için kullanılır. Yüksek esneme özelliği ile çatlama kırılma yapmaz. Yapısındaki elyaf, iri gözenekli çatlakları doldurarak güçlü yalıtım oluşturur. Kuruduktan sonra sıcak ve soğuk iklim koşullarından etkilenmez. Uygulama yüzeyinde nefes alabilen, zayıf kimyasallara dayanıklı yalıtım malzemesidir.

*Ürün kendi ambalajı içinde homojen olana dek karıştırılmalıdır. Uygulama yüzeyinde yağ, kir, eski zayıf ve gevşek zemin var ise temizlenip tozlu kısımlar yıkanıp tamamen kuruyana kadar beklenmelidir. Zeminin düz olmayan yani göllenme oluşturabilecek alanları var ise düzeltilmelidir. Yatay ve düşey kenar birleşimlerinde 5 cm’lik Elyaflı Su Kes çekildikten sonra tüm zemin Tek Su Kes Astarı % 100 su ile inceltilerek bir kat astar çekilmelidir. 24 saatlik kurumadan sonra ters yönde Elyaflı Su Kes Astarı iki kat olarak hiç inceltilmeden rulo veya fırça ile tatbik edilmelidir. Son kat inceltilmeden uygulanmalıdır.

*Ortam ve uygulama yüzeyinin sıcaklığı + 5 ile 30 °C olmalıdır. Tek Elyaflı Su kes özellikle kuru havalarda +5 °C ve +35°C arasında uygulanmalıdır. Yağmur, kar ve don gibi hava koşullarında uygulama yapılmamalıdır. Uygulanan yüzeyler en az 24 saat bu hava koşullarından korunmalıdır. Kapalı mekanlarda yüzeylerin Elyaflı Su Kes uygulamadan önce ve sonra ısıtıcılarla kurutulması tavsiye edilir. Uygulama yüzeyi mekanik darbelere maruz kalacak bir alan ise veya içme suyu depolarında kullanılacak ise koruyucu bir kaplama yapılması gerekir.

*20 °C ve % 60 nemli ortamda dokunma kuruması; 12 saat, tam kuruma 24 saattir. Uygulama yüzeyinin özelliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak değişim gösterebilir.

*Uygulama zeminine bağlı olarak düşey kaplamada 0,75 kg/ m² Yatayda 1,5 kg/ m² alan kaplar. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılması önerilir.

*Renk : Beyaz

İndirimli Ürünler