Tek Boya Çok Amaçlı Taş Vernik Renksiz
Tek Boya Taş Vernik

Tek Boya Çok Amaçlı Taş Vernik Renksiz

5,00
Fiyat : ₺49,99(KDV Dahil)

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO !
› Su bazlı parlak
› Düşük VOC ile çevre dostu
› Kaygan yüzeyi ile leke ve kir tutmaz
› Bakteri yosun oluşumuna izin vermez
› Su ve atmosferik etkilere dayanr
› Nefes alır
› Sert objeleri koruma
› Esnek ama sert film
› Kullanıma hazır
› UV korumalı
› Hızlı kuruma
› Sıcak, soğuk, yağış ve nemden etkilenmez
› Renksiz
› Zamandan kazanç
› Yüksek su buharı geçirgenliği ile yüzeydeterleme yapmaz
Lütfen ağırlık seçiniz

:
AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO !

Tanım

Su bazlı 100% akrilik reçine esaslı mevsimsel hava koşullarından (donma-çözülme yüksek ısı, nemden) etkilenmeyen, esnek, su itme özelliği olan, parlak, renksiz olup, sert ve yumuşak zemine uygulanabilme özelliğine sahiptir. Düşük VOC değeri, yüksek UV direnci ile taş uygulamaları, ahşap yüzeylerde vernik amaçlı kullanılması için üretilmiş dekoratif ve koruyucu özel bir su bazlı verniktir.

Özellikler

Yüksek UV dirençli, mükemmel yapışma ve su itme özelliği ile atmosferik hava koşullarına dayanıklıdır. Mevsimsel ısı farkından dolayı meydana gelecek esnemelere karşı kabarma, soyulma, dökülme yapmaz. Düşük hava sıcaklığında (-10 - 15 °C) taş yüzeyinde buz tabakası olmadığı gibi yüksek hava sıcaklığında ve deniz kıyısındaki tuzlu su buharına da dayanıklıdır, ilk günkü canlılığını korur. Su itme özelliği ile yüzeyde leke ve kir tutunmasına izin vermezken, yüzeyde bakteri, yosunlaşma yapmaz. Yüksek su buharı geçirgenliği ile nefes alan, uzun ömürlü, estetik, sağlam ve canlı yüzeyler elde edilirken, düşük VOC değeri ile çevrecidir.

Kullanım Yerleri

Tüm iç, dış yüzeylerde taş, mermer ve ahşap yüzeylerde vernik amaçlı kullanılır.


Uygulama Şekli

Uygulama yüzeyinde bulunan toz, kir, yağ var ise boya kalıntıları yüzeyden uzaklaştırılmalıdır. Özellikle yüzeye yapışarak ve zaman içinde sertleşerek oluşan kir, yağ katmanları veya kimyasal ve fiziksel özelliklerini yitirmiş boya kalıntıları mutlaka yüzeyden uzaklaştırılmalı ve gerekli tamirat işleri tamamlanmalıdır. Yüzeyin tamamen kuru, tozsuz ve temiz olduğundan emin olunduktan sonra inceltilmeden Tek Taş Vernik uygulaması yapılmalıdır. Ürün kullanıma hazır olup, fırça ya da rulo ile uygulanmalıdır.

İndirimli Ürünler