Destroyer Sıvı Lavabo Açıcı

Destroyer Sıvı Lavabo Açıcı

5,00
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)

Destroyer Sıvı Lavabo Açıcı

1kg(500ml)

2kg(1000ml)

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO !

:

 

Destroyer Sıvı Lavabo Açıcı

ÖZELLİKLERİ: 
Özel aktif boncuk şeklinde olan akışkanlığı paket içinden kimyasal bir üründür. ürünümüz sıcak su ile görevini en iyi şekilde yapar.. Wc banyo,lavabo duşa kabin mutfak atık su giderlerinde bulunan organik atıkları , hijyenik kağıt ürünleri saç kılları sabun artıkları, donmuş yağlar yemek artıkları v.b organik atıkları temizlemeye uygundur. Plastik kurşun,bakır,çelik kanalizasyon giderlerine zarar vermez. Pik borularda kullanılması uygun değildir.

KULLANIM ALANLARI : 
Otel , yurt,sosyal tesisler, ev ,iş yerlerinde bulunan wc, banyo duşa kabin mutfak giderlerinin tıkanıklığında kullanılır. Tıkanıklık olmadan aylık bakım amaçlı kullanıldığında tıkanıklığı önleyip kanalizasyon giderlerinde büyük tıkanıklıkları önlemiş olur.

KULLANIM ŞEKLİ :
Poşet içindeki lavabo açıcıyı tıkanık lavabonun gider kısmına dökmeden önce 4 litreden az olmamak koşulu ile bol miktarda suyu bir kapta kaynatarak hazır ediniz tıkanık lavabo veya küvetin içinde birikmiş su varsa boşaltınız ve destroyer lavabo Açıcı'yı Borunun ağız kısmına cildinize temas ettirmeden yavaşça dökünüz. Destroyer lavabo Açıcı'nın üzerine hazırladığınız kaynar suyu yavaşça tıkanıklığının bulunduğu hazneye dökünüz. Destroyer Lavabo Açıcı ile kaynar su kimyasal bir reaksiyona girerek borulardaki katılaşmış ve sıvanmış maddeleri eriterek tıkanıklığı açacaktır. Tıkanık boru açıldıktan sonra suyu bir süre boşa akıtarak atık maddelerin akıp gitmesini sağlayınız. Destroyer Lavabo Açıcı'nın 1/4 ü mutfak ve lavabolarınızı açacak güçtedir. Tıkanıklığın fazla olduğu banyo ve mutfak borularını açmak için 2/4 miktarında Destroyer lavabo Açıcı kullanabilirsiniz

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler