Destroyer Kostik Gider Logar Açıcı 1000gr
Destroyer Kostik Gider Logar Açıcı 1000gr

Destroyer Kostik Gider Logar Açıcı 1000gr

5,00
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺45,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,99(KDV Dahil)

DESTROYER KOSTİK GİDER LOGAR AÇICI 1000gr
AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO !

:

ÖZELLİKLERİ:  
Özel aktif boncuk şeklinde olan akışkanlığı paket içinden kimyasal bir üründür. ürünümüz sıcak su ile görevini en iyi şekilde yapar.Atık su giderlerinde bulunan organik atıkları , hijyenik kağıt ürünleri saç kılları sabun artıkları, donmuş yağlar yemek artıkları v.b organik atıkları temizlemede  en büyük  yardımcınız  olacaktır.. Plastik kurşun,bakır,çelik kanalizasyon giderlerine zarar vermez.  

KULLANIM ALANLARI :  
Otel , yurt,sosyal tesisler, bulunan  atık  su giderlerinin   tıkanıklığında   aylık bakım amaçlı kullanıldığında tıkanıklığı önleyip kanalizasyon giderlerinde büyük tıkanıklıkları önlemiş olur. 

KULLANIM ŞEKLİ :
Ürünü  başka  bir  kimyasal  ürün ile  kesinlikle  kullanmayınız  !  
Poşet içindeki Gider  logar  açıcıyı tıkanık  gider kısmına dökmeden önce 5  litreden az olmamak koşulu ile bol miktarda suyu bir kapta kaynatarak hazır ediniz tıkanık gidere   boşaltınız ve destroyer gider logar  Açıcı'yı Borunun ağız kısmına cildinize temas ettirmeden yavaşça dökünüz. Destroyer gider logar  Açıcı'nın üzerine hazırladığınız kaynar suyu yavaşça tıkanıklığının bulunduğu hazneye dökünüz. Destroyer  gider  logar Açıcı ile kaynar su kimyasal bir reaksiyona girerek borulardaki katılaşmış ve sıvanmış maddeleri eriterek tıkanıklığı açacaktır. Tıkanık boru açıldıktan sonra suyu bir süre boşa akıtarak atık maddelerin akıp gitmesini sağlayınız. Destroyer  gider  logar  açacak güçtedir. Tıkanıklığın fazla olduğu yerlerde 1 kğ dan fazla  ürün  kullanılacaktır.. 

ÖNEMLİ :  
NOT ! 
UYARILARI  OKUMADAN  KESİNLİKLE  ÜRÜNÜ KULLANMAYINIZ 

 Göze temasında bol suyla yıkayınız

 Elinize temas ettiğinde bolsuyla yıkayınız

 Elinizi cildinizi temas ettirmeyiz

 Başka kimyasallarla karıştırmayınız.

 Çocuların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

 Tenefüs etmeyiniz

 Yüz koruyucu takınız.

 Maske takınız.

 Tahriş edicidir.  

 Aşındırıcıdır

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler