ALboya Brüt Beton Astarı
ALboya Brüt Beton Astarı

ALboya Brüt Beton Astarı

5,00
Fiyat : ₺115,00(KDV Dahil)

  • Alçı ve sıva öncesi
  • Yüksek su direnci
  • Yüksek dolgu gücü
  • Yüzeyi güçlendirir
  • Çatlakları doldurur

:

ALboya Brüt Beton Astarı

Saf akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı brüt beton yüzeylerde, yüzeyin kılcal çatlaklarını ve çukurları doldurarak yüzeyi güçlendrirken son kat boyanın yüzeye daha iyi yapışmasını sağlayan su bazlı astar boyadır.

Brüt beton, alçı ve çimento esaslı yüzeylerde, makine sıva alçısı, alçı sıva ve alçı kireç harçlarının brüt beton üzerine yapışmasını arttıran, çimento ve özellikle alçı esaslı sıvaların hızlı su kaybını önleyen ve yüzeyde boya uygulama süresini uzatan astardır.

Uygulama yapılacak yüzeyde astarın yapışmasını engelleyici her türlü kir, pas, var ise kalıp yağlarından temizlenmelidir. Bozuk satıhlar tamir edilmeli, gevşek parçalar yüzeyden uzaklaştırılmalıdır. Yüzey kuru ve temiz olmalıdır. Astar boya kullanıma hazırdır ancak boya işlemine başlamadan önce boya iyice karıştırılmalı uygulama yüzeyinin ve ortam sıcaklığının; + 5 ile + 30 °C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama işlemi sırasında belli aralıklarla astar boya karıştırılmalıdır. Fırça veya rulo ile uygulayınız.

Ortam ve uygulama yüzeyinin sıcaklığı + 5 ile 30 °C olmalıdır.

20 °C ve % 60 nemli ortamda dokunma kuruması; 1 saat, tam kuruma 24 saattir.

Normal zeminde yüzey güçlendirme amaçlı uygulamalarda tek katta ( 250 gr/ m²) az çatlak yüzeylerde; 400 gr/m² çok çatlak ve bozuk yüzeylerde; 500 gr/ m²

İndirimli Ürünler